Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/05/2022

Καθαριστές αεροσκαφών στο αεροδρόμιο του Αμβούργου

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΑΜΒΟΥΡΓΟ | Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητούνται Καθαριστές αεροσκαφών στο αεροδρόμιο του Αμβούργου.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καθαρισμός αεροσκαφών σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εκάστοτε αεροπορικής εταιρείας που εξυπηρετούμε εντός προκαθορισμένου χρόνου
  • Τήρηση κανονισμών υγιεινής και ασφάλειας με βάση τους Κανονισμούς του Αερολιμένα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Β (επιθυμητό αλλά όχι υποχρεωτικό)
  • Επιθυμητή γνώση γερμανικής ή αγγλικής γλώσσας
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή Φυσική κατάσταση
  • Ανθεκτικότητα και ικανότητα για βάρδιες

Παροχές

  • Μισθός 2 250 € μικτά το μήνα
  • Υποστήριξη τους πρώτους μήνες για ενοικίαση
  • Μόνιμη και πλήρης απασχόληση
  • Εντατικά μαθήματα Γερμανικών
  • Πρόγραμμα γυμναστικής για καλη φυσική κατάσταση
  • Εκπτώσεις σε καταστήματα εργαζομένων στο αεροδρόμιο
Ενδιαφέρεστε για εργασiα απευθείας στο αεροδρομίο; Περιμένουμε το βιογραφiκό σας και ένας από τους συναδέλφους μας θα έρθει άμεσα σε επαφή μαζί σας!!!