Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/11/2016

ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΧΑΝΙΑ

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Below the Line & Trade Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά:

Για την πόλη των ΧΑΝΙΩΝ .

ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ

Απαραίτητα Προσόντα

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την αποτελεσματική πώληση υπηρεσίας επαγγελματικού τηλεφωνικού καταλόγου, μεγάλου  και γνωστού οργανισμού σε επαγγελματικούς χώρους.

Απαιτούμενα Προσόντα:

·         Ηλικία έως 35

·         Απόφοιτος/η Λυκείου / ΤΕΙ.

·         Απαραίτητη εμπειρία σε  πωλήσεις D2D τουλάχιστον 3 έτη

·         Καλή εμφάνιση

·         Ευχέρεια Επικοινωνίας και λόγου

·         Δεξιότητα πειθούς και ευελιξίας

·         Δυνατότητα  ταξιδιών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

·         Ικανοποιητική Αμοιβή,

·         Μπόνους επί της επίτευξης των στόχων,

·         Εταιρικό αυτοκίνητο – εταιρικό τηλέφωνο

·         Πλήρη απασχόληση,

·         Ασφαλιστική κάλυψη,

·         Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης,

·         Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας,

Οι ενδιαφερόμενοι/ες , να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία.