Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/2/2020

Υπεύθυνος Digital Μarketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Λογιστική - Αναπτυξιακή εταιρεία με γραφεία στην Ελλάδα (Θεσσαλονίκη - Αθήνα) και στο εξωτερικό (Βουλγαρία - Κύπρο - Πολωνία) ζητά Υπεύθυνο/Υπεύθυνη Digital Μarketing στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εταιρικού profile και παρουσίαση της εταιρείας σε Social Media κανάλια όπως: Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter
  • Υλοποίηση online διαφημιστικής προβολής (Google AdWords Campaigns, Facebook Ads )
  • Παρακολούθηση και ανάλυση στατιστικών στοιχείων του Google Analytics

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ /ΤΕΙ/Iδιωτική σχολή
  •  Άριστη γνώση του Digital Marketing και των Social Media (Google AdWords Campaigns, Facebook Ads)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Adobe Photoshop
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Εξαιρετικά Καλός Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Extra Κίνητρα Καριέρας