Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/07/2023

Πωλητής Horeca (Τμήμα Χονδρικής Τροφίμων & Ποτών)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Μεγάλη εμπορική εταιρία στη Μύκονο ζητεί
Πωλητή Horeca (Τμήμα Χονδρικής Τροφίμων & Ποτών)

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων μέσω επισκέψεων σε πελάτες (B2B)
  • Διαχείριση και ανανέωση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ανεύρεση νέων πελατών
  • Εντοπισμός και επίλυση προβλημάτων
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού και τάσεων αγοράς
  • Επίτευξη στρατηγικών και εμπορικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Άψογες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δυνατότητα αντίληψης των αναγκών του πελάτη
  • Προσαρμοστικότητα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Επαγγελματικός και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Άδεια οδήγησης
  • Άψογη γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Διαμονή
  • Πακέτο ιδιωτικής ασφάλισης υγείας