Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/11/2021

Καθαριστές Αεροσκαφών

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Goldair Handling Α.Ε., ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό, αναζητά Καθαριστές Αεροσκαφών | Aircraft Cleaners για τον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών "Ελ. Βενιζέλος".

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες:
  • Καθαρισμός αεροσκαφών σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εκάστοτε αεροπορικής εταιρείας που εξυπηρετούμε εντός προκαθορισμένου χρόνου
  • Τήρηση κανονισμών υγιεινής και ασφάλειας με βάση τους Κανονισμούς του Αερολιμένα

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:
  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση
  • Επιθυμητή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

Η Eταιρεία προσφέρει

  • Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανάπτυξης σε πολυεθνικό περιβάλλον εργασίας