Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/11/2022

Ηλεκτρονικός - Ηλεκτρολόγος - Ψυκτικός Μηχανολόγος - Υδραυλικός

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΗΠΕΙΡΟΣ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία στον χώρο του καφέ με έδρα τα Ιωάννινα αναζητά Ηλεκτρονικό, Ηλεκτρολόγο, Ψυκτικό Μηχανολόγο για την στελέχωση του τεχνικού της τμήματός.

Η θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης
  • Επισκευή & service επαγγελματικών μηχανών καφέ (εντός και εκτός εταιρείας)
  • Διενέργεια εργασιών τακτικής/ προληπτικής συντήρησης
  • Εγκαταστάσεις εξοπλισμού
  • Αποκατάσταση βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου/διπλώματος σχετικού με το αντικείμενο
  • Εμπειρία τουλάχιστον σε αντίστοιχη θέση. Προϋπηρεσία σε εταιρία ηλεκτρικών / ηλεκτρονικών ειδών θα εκτιμηθεί ως πρόσθετο προσόν
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Ικανότητα γρήγορης επέμβασης και επίλυσης προβλημάτων τεχνικής φύσης
  • Δυνατότητα μετακινήσεων εντός Ελλάδος
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας και Η/Υ θα συνεκτιμηθούν ως πρόσθετα προσόντα

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός ανάλογος των προσόντων του υποψηφίου
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρικό Κινητό
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και εργασία σε ένα δυναμικό περιβάλλον