Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/3/2023

A, Β ΚΑΙ Γ Μάγειρες

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

To Ξενοδοχείο Chrysalis Boutique Hotel και το Εστιατόριο Ducato Di Astypalea στην Αστυπάλαια, επιθυμούν να προσλάβουν για την σεζόν 2023:

A, Β ΚΑΙ Γ Μάγειρες και Μάγειρα με εμπειρία στα φρέσκα ζυμαρικά

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία συνταγών σύμφωνα με το μενού και τις οδηγίες του Executive Chef
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων και παραγγελίες αγαθών
  • Έλεγχος των ημερομηνιών λήξης και έγκαιρη χρήση προϊόντων
  • Βελτιστοποίηση διαδικασίας μαγειρέματος με προσοχή στην ποιότητα και στο κόστος
  • Οργάνωση του χρόνου και της παραγωγής
  • Συνεχής εφαρμογή προτύπων υγιεινής και ασφάλειας
  • Διατήρηση καθαρής στολής, προσεγμένης εμφάνισης και προσωπικής υγιεινής

Απαραίτητα Προσόντα

Κύρια προσόντα:
  • Αντίστοιχη εμπειρία σε εστιατόριο ή ξενοδοχειακό περιβάλλον
  • Γνώσεις Μενού A La Carte
  • Γνώσεις διαδικασιών υγιεινής ασφάλειας και διαχειρίσεις των τροφίμων (HACCP)
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και ασφάλιση
  • Διαμονή και διατροφή
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και συνεχώς εξελισσόμενο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Μακροχρόνια συνεργασία
  • Απασχόληση Μάϊο με Οκτώβριο

* Τα βιογραφικά θα πρέπει να συνοδεύονται από πρόσφατη φωτογραφία

* Κατά την αποστολή του βιογραφικού παρακαλούμε να διευκρινίζετε για ποια θέση ενδιαφέρεστε