Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/3/2020

Τεχνικός Συντηρητής Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΥΘΝΟΣ | ΚΥΘΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Το ξενοδοχείο Kythnos Bay Hotel στα Λουτρά της Κύθνου αναζητά τεχνικό συντηρητή για πλήρη απασχόληση.

Κύρια Καθήκοντα Θέσης:

  • Η έγκαιρη εκτέλεση των προγραμμάτων συντήρησης με το βέλτιστο κόστος
  • H αποτελεσματική και άμεση αντιμετώπιση των έκτακτων βλαβών
  • Προληπτικός καθημερινός έλεγχος όλων των χώρων του ξενοδοχείου
  • Επιδιόρθωση βλαβών που προκύπτουν κατά τη λειτουργία σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους
  • Τακτικοί έλεγχοι ασφαλείας
  • Βάψιμο / ελαιοχρωματισμοί

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Κατασκευαστικές και τεχνικές ικανότητες
  • Αποτελεσματική οργάνωση εργασιών και διαχείριση χρόνου
  • Εργατικότητα και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Διαμονή και Διατροφή
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων
  • Δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον