Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/11/2021

Πωλητής / Πωλήτρια φυσικού καταστήματος & e-shop

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Τα καταστήματα Prince, μια από τις πλέον αναπτυσσόμενες εταιρείες ανδρικής ένδυσης,

ζητούν να προσλάβουν στέλεχος για την καλύτερη οργάνωση της λειτουργίας του τμήματος πωλήσεων και υποστήριξης των πελατών της.

Πωλητής - πωλήτρια καταστήματος Περιστερίου.

Ρόλος / αρμοδιότητες: Η κάτοχος της θέσης θα γίνει μέλος μίας δυναμικής ομάδας που εργάζεται στο flagship κατάστημα λιανικής πώλησης της εταιρίας στο Περιστέρι και έχει ως στόχο την υψηλού επιπέδου εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρίας.

Οι βασικές αρμοδιότητες περιλαμβάνουν: Εξυπηρέτηση των πελατών τόσο εντός του καταστήματος, όσο τηλεφωνικά και μέσω internet. Πώληση ανδρικών ειδών επίσημης και καθημερινής ένδυσης και υπόδησης.

Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις εξυπηρέτησης για πώληση  ενδυμάτων και υποδημάτων.

Χωρίς όριο ηλικίας. Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.

Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην άψογη εξυπηρέτηση των πελατών.

Τα Prince Stores προσφέρουν ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών (μισθό, ασφάλιση, bonus κ. λπ.) σε σύγχρονο, νεανικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας, με σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης στο πλαίσιο μίας δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρίας στον χώρο της σύγχρονης ένδυσης.

αμοιβή 600€-1500€,

αορίστου χρόνου, σπαστό ωράριο καταστημάτων

Υποβάλετε το βιογραφικό σας στο info@princestores.gr

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στα socialmedia
  • Απαραίτητη σχετική προϋπηρεσία σε ένδυση ή υπόδηση 1 έτος

Παροχές

  • Προοπτικές εξέλιξης