Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/6/2023

ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ / ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ | ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Το ξενοδοχείο Mykonos Princess στον Άγιο Στεφανο αναζητεί

Καθαρίστρια / Καθαριστή Κοινόχρηστων Χώρων

Καθήκοντα θέσης:
  • Καθαριότητα των κοινόχρηστων χώρων
  • Εκτέλεση των εργασιών με ταχύτητα και συνέπεια
  • Τήρηση της προσωπικής υγιεινής, τήρηση των απαιτήσεων και των προτύπων σύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ανάλογη θέση, σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια, παρατηρητικότητα και μεθοδικότητα
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα, ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης εργασιών και διαχείρισης χρόνου
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας, ηθικός και επικοινωνιακός

Παροχές

  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας