Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/5/2020

Εξωτερικός-ή Πωλητής / Πωλήτρια ζωοτροφών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΗΠΕΙΡΟΣ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία Agrofeed, βιομηχανία παραγωγής συμπληρωμάτων ζωοτροφών με έδρα την Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο επέκτασης των δραστηριοτήτων της στην περιοχή της Ηπείρου αναζητά: Εξωτερικό-ή Πωλητή / Πωλήτρια ζωοτροφών.

Αρμοδιότητες:
  • Η προώθηση των προϊόντων της εταιρίας, με κύρια καθήκοντα την διαχείριση του πελατολογίου των περιοχών ευθύνης του και την ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον χώρο των πωλήσεων (επιθυμητή όχι απαραίτητη)
  • Πτυχίο Ζωοτέχνη -Κτηνίατρου (επιθυμητό)
  • Εμπειρία στον χώρο των ζωοτροφών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Τόπος διαμονής σε οποιαδήποτε πόλη της Ηπείρου
  • Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ, χειρισμός tablet
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών - Bonus πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο-κινητό τηλέφωνο
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
Αν θεωρείτε ότι όλα τα παραπάνω σας περιγράφουν και θα θέλατε να ενταχθείτε στην ομάδα μας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.