Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/3/2022

Υπάλληλος Γραφείου με γνώση Γερμανικών (έδρα Καβάλα)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας παραγωγής ενδυμάτων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπάλληλος Γραφείου με γνώση Γερμανικών
(έδρα Καβάλα)

Περιγραφή Θέσης
• Προετοιμασία δικαιολογητικών, τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την συμμετοχή σε διεθνείς και εθνικούς διαγωνισμούς δημοσίου
• Ανάλυση των προκηρύξεων και των αναγκών τους
• Μετάφραση και ανάλυση των διαγωνισμών και των απαραίτητων εγγράφων
• Υπολογισμός του εργατικού κόστους και του κόστους των οικονομικών προτάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ ΤΕΙ/ ΑΕΙ
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε θέση Υπαλλήλου Γραφείου ή στην προετοιμασία φακέλων διεθνών διαγωνισμών
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Άριστη γνώση της γερμανικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Επικοινωνιακές δεξιότητες, ενεργητικότητα και φιλοδοξία
• Συνέπεια, προσαρμοστικότητα και οργανωτικότητα
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας