Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/09/2022

Χειριστής εκτυπωτικών μηχανήματων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Novatron AE λειτουργεί από το 2002 με έδρα το Χαλάνδρι και Εγκαταστάσεις Παραγωγής και Αποθήκευσης στη Νέα Χαλκηδόνα. Είναι από τους κορυφαίους διανομείς στον τομέα της, ενώ διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη γκάμα προϊόντων παρέχοντας λύσεις στους ακόλουθους τομείς:
  • Λύσεις AUTO ID και συστήματα λιανικής πώλησης.
  • Συστήματα εκτύπωσης πλαστικών καρτών.
  • Βιομηχανικές Λύσεις
Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της εταιρείας μας, βρισκόμαστε σε αναζήτηση Χειριστή Εκτυπωτικής Μηχανής για το τμήμα παραγωγής ετικετών.

Περιγραφή θέσης
Τα καθήκοντα της θέσης είναι:
  • Χειρισμός Εκτυπωτικής Μηχανής & μηχανής Converting
  • Οργάνωση και παρακολούθηση των εντολών παραγωγής της εταιρείας.
  • Συντήρηση των μηχανών σε βασικό επίπεδο.
  • Εντοπισμός τυχόν προβλημάτων στις διαδικασίες της παραγωγής και προσπάθεια επίλυσής τους σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών ως χειρίστης εκτυπωτικής μηχανής φλεξογραφίας, offset ή μηχανών ετικετοποιίας.
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Microsoft Office
  • Για τους άντρες υποψήφιους, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Προσφέρουμε
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Ελκυστικές αποδοχές και αξιόλογες δυνατότητες εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση προκειμένου να αντεπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας