Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/06/2019

Μηχανολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

O όμιλος ξενοδοχείων «AQUILA HOTELS & RESORTS» αναζητά

Μηχανολόγο Μηχανικό

Πλήρους απασχόλησης, με έδρα Ρέθυμνο ή Ηράκλειο

Συνοπτικά οι Αρμοδιότητες:

  •  Συνεργάζεται με τους επικεφαλής συντήρησης των ξενοδοχείων
  • και προτείνει λύσεις σε προβλήματα που προκύπτουν
  •  Παρακολουθεί τα στατιστικά των βλαβών και προτείνει λύσεις
  • για τον περιορισμό τους
  •  Κοστολογεί λύσεις
  •  Ζητά και αξιολογεί προσφορές για θέματα μηχανολογικών εγκαταστάσεων
  •  Επιβλέπει μικρά έργα που γίνονται κατά τη διάρκεια των ανακαινίσεων
  •  Είναι υπεύθυνος για την ομαλή πορεία των ελέγχων υγείας και ασφάλειας στο μηχανολογικό μέρος (πυρασφάλεια, διαχείριση νερού)
  •  Οργανώνει αρχεία, τεχνικά εγχειρίδια
  •  Συμμετέχει στις συναντήσεις των ξενοδοχείων
  •  Αναφέρετε στους διευθυντές και τον διευθυντή λειτουργιών του ομίλου

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Υποχρεωτική η άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  •  Απόφοιτος Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Μηχανολόγος Μηχανικός
  •  Επιθυμητή η γνώση οικονομικών project management, καθώς
  • θα παρακολουθεί budget, προσφορές, κτλ.
  •  Επιθυμητή η γνώση λειτουργίας βιολογικού καθαρισμού
  •  Άριστη γνώση Η/Υ
  •  Προϋπηρεσία, 2-4 έτη

Παροχές

Απασχόληση:
  • Καλοκαιρινή περίοδος, 6 ημέρες εργασίας
  • Χειμερινή περίοδος, 5 ημέρες εργασίας