Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/6/2023

Γεωπόνος / Τεχνολόγος Γεωπόνος

Αγροτικά

Πόλη ΧΑΛΑΣΤΡΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Βιομηχανία ρυζιού με εξαγωγική δραστηριότητα και έδρα την Χαλάστρα Θεσσαλονίκης, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για την παραγωγική διαδικασία:

ΓΕΩΠΟΝΟ/ΤΕΧΝΟΛΟΓΟ ΓΕΩΠΟΝΟ

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο στη Γεωπονία, Τεχνολογία Τροφίμων ή σε σχετικό πεδίο.
  • Εμπειρία στον ποιοτικό έλεγχο γεωργικών προϊόντων.
  • Γνώση των προτύπων ποιότητας και ρυθμίσεων για τα γεωργικά προϊόντα.
  • Ικανότητα εκτέλεσης αναλύσεων και δοκιμών ποιότητας.
  • Εξοικείωση με τη χρήση συστημάτων ποιοτικού ελέγχου και εργαστηριακού εξοπλισμού.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και ικανότητα εργασίας σε ομάδα.

Καθήκοντα :

  • Παρακολούθηση και επιβολή των προτύπων ποιότητας για τα γεωργικά προϊόντα.
  • Πραγματοποίηση αναλύσεων ποιότητας και εργαστηριακών δοκιμών.
  • Αξιολόγηση της ποιότητας των προϊόντων και αντιμετώπιση πιθανών προβλημάτων.
  • Συνεργασία με την ομάδα παραγωγής για τη βελτίωση της ποιότητας και την υποβοήθηση στην εφαρμογή βέλτιστων πρακτικών ποιότητας.
  • Τήρηση αρχείων και παρασκευή αναφορών ποιότητας.

Παροχές :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση.