ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Υπάλληλος Γραφείου για τμήμα Πωλήσεων

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΚΙΛΚΙΣ
Περιοχή: ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Κατασκευαστική εταιρεία, που δραστηριοποιείται στον τομέα εξοπλισμού παιδικών χαρών, πάρκων αναψυχής και αστικού εξοπλισμού, αναζητά για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων στη Νέα Σάντα Κιλκίς, υπάλληλο γραφείου.

Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Σύνταξη προσφορών / παραγγελιών
  • Σύνταξη φακέλων για συμμετοχή σε διαγωνισμούς
  • Επικοινωνία με πελάτες/διαχείριση παραγγελιών
  • Έρευνα και ανάπτυξη δικτύου συνεργατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη χρήση Η/Υ, Microsoft Office
  • Επαρκής γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητή επαγγελματική εμπειρία
  • Επιθυμητή γνώση ERP
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλών project ταυτόχρονα με σωστή διαχείριση χρόνου
  • Απαραίτητη η κατοχή μεταφορικού μέσου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!