Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/11/2019

Υπάλληλος Γραφείου για τμήμα Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Κατασκευαστική εταιρεία, που δραστηριοποιείται στον τομέα εξοπλισμού παιδικών χαρών, πάρκων αναψυχής και αστικού εξοπλισμού, αναζητά για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων στη Νέα Σάντα Κιλκίς, υπάλληλο γραφείου.

Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Σύνταξη προσφορών / παραγγελιών
  • Σύνταξη φακέλων για συμμετοχή σε διαγωνισμούς
  • Επικοινωνία με πελάτες/διαχείριση παραγγελιών
  • Έρευνα και ανάπτυξη δικτύου συνεργατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη χρήση Η/Υ, Microsoft Office
  • Επαρκής γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητή επαγγελματική εμπειρία
  • Επιθυμητή γνώση ERP
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλών project ταυτόχρονα με σωστή διαχείριση χρόνου
  • Απαραίτητη η κατοχή μεταφορικού μέσου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός