Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/12/2022

Μηχανικός Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ-ΒΟΤΑΝΙΚΌΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Εταιρία Γεώργιος Αστυπαλιώτης & ΣΙΑ ΕΕ με έδρα την Αθήνα , που δραστηριοποιείται στον τομέα των Βιομηχανικών Προϊόντων εδώ και 35 χρόνια ως επίσημος διανομέας Προϊόντων της 3Μ, αναζητά Μηχανικό Πωλήσεων.

Καθήκοντα
  • Παρουσίαση και επίδειξη των 3Μ προϊόντων μέσω δοκιμαστικών εφαρμογών.
  • Σχεδιασμός και συντονισμός των καθημερινών επισκέψεων.
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και διατήρηση του υπάρχοντος με υποστήριξη και παρακολούθηση των αναγκών του πελάτη.
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων της αγοράς και των ενεργειών του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό πτυχίο τεχνολογικής κατεύθυνσης.
  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ Μηχανολόγου Μηχανικού θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες πωλήσεων και διαπραγμάτευσης.
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αθηνών.
  • Συνέπεια , υπευθυνότητα , εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μηνιαίος μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μπόνους επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο