Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/09/2021

Digital Marketer

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Recap Survey αναζητά in-house Digital Marketer για υποστήριξη των Social Media, των ιστοσελίδων (παρουσίασης & e-shop), και γενικότερα της συνολικής παρουσίας της στον ψηφιακό χώρο.

Τυπικά καθήκοντα:
  • Τακτική ενημέρωση Social Media
  • Υποβοήθηση δημιουργίας περιεχομένου (video, image κτλ) για ανάρτηση σε YouTube, Facebook κτλ
  • Δημιουργία & αποστολή News Letter (MailChimp)
  • Δημιουργία διαφημίσεων στα Social Media & Google
  • Φωτογράφιση προϊόντων & δημιουργία εικαστικών
Θέση εργασίας μερικής ή πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Σχετική εμπειρία στην συγγραφή κειμένων.
  • Εμπειρία στο digital marketing (Google Ads, SEO, Facebook ads, MailChimp)
  • Καλή χρήση της πλατφόρμας WordPress
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση γραφιστικής και προγραμμάτων επεξεργασίας εικόνων
  • Έμφαση στην δημιουργική και καλλιτεχνική έκφραση
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή η κάρτα ανεργίας

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές & ασφάλιση
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας