Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/5/2019

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης από εμπορική εταιρεία με έδρα στην Χαλκίδα.

Αρμοδιότητες:

    • Παραλαβή και διαχωρισμός των εμπορευμάτων παραλαβής.
    • Συλλογή και συσκευασία προϊόντων παραγγελιών (Picking / Packing).
    • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων.
    • Διασφάλιση σωστής καταμέτρησης και αποθήκευσης των εμπορευμάτων (μεταφορά και τακτοποίηση) στον χώρο της αποθήκης.
    • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας της εταιρείας.
    • Καθημερινή τακτοποίηση, καθαριότητα του χώρου σας και του χώρου αποθήκευσης των προϊόντων.
    • Αφορά 6-ήμερη πρωινή απασχόληση, Δευτέρα έως Σάββατο.

    Απαραίτητα Προσόντα

    Προφίλ Υποψηφίου:

    • Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ
    • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (συλλογή και συσκευασία παραγγελιών, παραλαβή και αποθήκευση προϊόντων κ.λ.π.)
    • Βασικές γνώσεις αγγλικών και Η/Υ (MS Excel / Word)
    • Πνεύμα Ομαδικότητας και Συνεργασίας
    • Μεθοδικότητα & υπευθυνότητα
    • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες
    • Άδεια οδήγησης Β κατηγορίας

    Παροχές

    Παροχές:

    • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
    • Συνεχής εκπαίδευση στο ρόλο
    • Εταιρικές εκπτώσεις
    • Σταθερός μηνιαίος μισθός
    • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη