Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/6/2023

Retail Banking Officers (Κεφαλλονιά)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης συστημικής Τράπεζας, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης:
• Εξυπηρέτηση των πελατών που επισκέπτονται το κατάστημα
• Διεκπεραίωση εγχρήματων συναλλαγών
• Επεξήγηση προϊόντων και παροχή πληροφοριών που σχετίζονται με αυτά
• Επεξεργασία στοιχείων και διεκπεραίωση αιτημάτων
• Συγκέντρωση και έλεγχος δικαιολογητικών
• Συνεργασία με άλλα τμήματα με σκοπό την παροχή ολοκληρωμένης εξυπηρέτησης
• Αξιοποίηση όλων των διαθέσιμων εργαλείων και συστημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η ΤΕΙ/ΑΕΙ Οικονομικών, Business, θετικών επιστημών ή συναφούς κλάδου
• Προϋπηρεσία σε ρόλο εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Κριτική ικανότητα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυνατότητα εξέλιξης εντός του Τραπεζικού οργανισμού
• Συνεχής εκπαίδευση
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον