Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/4/2021

Πωλητής/Πωλήτρια σε Κατάστημα Τηλεπικοινωνιών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΟΥΚΑΚΙ, Ν. ΚΟΣΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής/Πωλήτρια σε κατάστημα τηλεπικοινωνιών στην περιοχή της Αθήνας (Κουκάκι, Ν. Κόσμος).

Αρμοδιότητες

  • Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρείας
  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων, προσαρμοσμένων στις ανάγκες του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων & στην Εξυπηρέτηση πελατών ( Εμπειρία στην προώθηση τηλεπικοινωνιακών προϊόντων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Καλές γνώσεις εφαρμογών MS Office
  • Γνώση Αγγλικών
  • Πελατοκεντρική Προσέγγιση
  • Άριστες Επικοινωνιακές & Οργανωτικές Δεξιότητες
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Στόχος στο αποτέλεσμα
  • Ικανότητα Διαχείρισης του χρόνου & Ιεράρχησης των προτεραιοτήτων
  • Συνέπεια & Επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (σε περίπτωση που ο υποψήφιος είναι άνδρας)

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης