Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/07/2020

Υπάλληλος Παραγγελιών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής φαρμακευτικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

• Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
• Λήψη παραγγελιών
• Διαχείριση εγγράφων και καταχώριση δεδομένων
• Δημιουργία οργανογράμματος
• Καταχώριση τιμολογίων και παραστατικών
• Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
• Ένα (1) έτος προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Διάθεση για εργασία
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, πελατοκεντρική αντίληψη και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητες εξέλιξης