Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/7/2023

Βιομηχανικός Σχεδιαστής (Νέα Σάντα)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Εταιρεία Παρκοτεχνική Α.Ε. , που δραστηριοποιείται στον τομέα εξοπλισμού παιδικών χαρών, πάρκων αναψυχής και αστικού εξοπλισμού, αναζητά έμπειρο Βιομηχανικό Σχεδιαστή για μόνιμη και πλήρη απασχόληση στο εργοστάσιο της στη Ν. Σάντα, Κιλκίς.

Περιγραφή θέσης:
  •  Δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων των προϊόντων της εταιρείας.
  •  Δημιουργία και οργάνωση τεχνικών φακέλων.
  •  Έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων.

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απόφοιτος ΑΕΙ/ ΤΕΙ Βιομηχανικού Σχεδιασμού ή αντίστοιχου αντικειμένου
  •  Απαραίτητη προϋπηρεσία 5 ετών
  •  Απαραίτητη γνώση σχεδιαστικού Software SOLIDWORKS (CAM, CAD)
  •  Επιθυμητή γνώση γραφιστικού Software τύπου Illustrator ή Corel
  •  Επιθυμητή γνώση PDM
  •  Επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  •  Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  •  Άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης
  •  Συνεχή εκπαίδευση
  • Καθαρές αποδοχές 1500€ x 14