Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/01/2023

Παιδαγωγοί για Escape Room

Εκπαίδευση

Πόλη ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητούνται Παιδαγωγοί ως μισθωτοί μερικής απασχόλησης για τα Σαββατοκύριακα σε escape room στην Αγία Παρασκευή Αττικής.

Η θέση του/της Παιδαγωγού αναφέρεται στον υπεύθυνο του εκάστοτε καταστήματος.

Καθήκοντα / αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στα δωμάτια απόδρασης μαζί με ομάδα παιδιών και καθοδήγηση στην επίλυση των γρίφων
  • Υποδοχή, ενημέρωση, παρακολούθηση και καθοδήγηση οικογενειών στα δωμάτια απόδρασης
  • Προετοιμασία και τακτοποίηση των θεματικών δωματίων ευθύνης του/της
  • Συντονισμός και οργάνωση παιδικών πάρτυ και εκδηλώσεων στους ειδικά διαμορφωμένους χώρους του καταστήματος
  • Υπεύθυνος/η για την οργάνωση των χώρων κατά τη διάρκεια παιδικών πάρτυ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τίτλος σπουδών ή βεβαίωση φοίτησης παιδαγωγικής ή αντίστοιχης σχολής
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικά)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες
  • Διαθεσιμότητα τα Σαββατοκύριακα

Προαιρετικά προσόντα:

  • Εμπειρία ως εμψυχωτές παιδιών/εφήβων ή/και εμπειρία σε παιδικά θεατρικά παιχνίδια

Παροχές

  • Ομαδικό, ευχάριστο και νεανικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου
  • Ωριαίες αποδοχές
  • Προοπτικές εξέλιξης