Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/2/2021

OFFICE COORDINATOR

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Agrotech S.A. – John Deere Greece κορυφαία εταιρία εμπορίας γεωργικών μηχανημάτων στην Ελλάδα και την Κύπρο, σας παρέχει την ευκαιρία να χτίσετε την καριέρα που επιθυμείτε. Οι άνθρωποι είναι ο λόγος της πολυετούς επιτυχίας μας.

Έτσι στο πλαίσιο της ενίσχυσης της ομάδας του τμήματος συνεργείου στο κατάστημα της Θεσσαλονίκης ενδιαφερόμαστε για την εύρεση ικανού στελέχους για την κάλυψη της θέσης Office Coordinator.

Καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
  • Υποστήριξη άλλων ομάδων με διάφορα διοικητικά καθήκοντα (ανακατεύθυνση κλήσεων, διανομή αλληλογραφίας, προγραμματισμό συναντήσεων κ.λπ.)
  •  Διαχείριση ,χειρισμός και ταξινόμηση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Τήρηση αρχείων και εγγραφών με αποτελεσματικό σύστημα αρχειοθέτησης
  • Συμμετοχή στις back office εργασίες της εταιρείας
  • Επίτευξη προσωπικών και ομαδικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Άριστη γνώση MS Office και αρχειοθέτησης
  •  Άριστη προφορική και γραπτή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας
  • Ικανότητα multitasking, λήψης αποφάσεων, εργασίας με αυστηρά χρονοδιαγράμματα
  • Γνώση βασικών αρχών λογιστικής και συστημάτων και διαδικασιών διαχείρισης γραφείου
  • Βασικές γνώσεις εξοπλισμού γραφείου (π.χ. οπτικός σαρωτής)
  • Αξιόπιστος/η με υπομονή και επαγγελματισμό