Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/4/2021

Υπεύθυνος Διαχείρισης e-shop & Εξυπηρέτησης πελατών

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Zητείται απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ για τη θέση του Υπευθύνου Διαχείρισης e-shop, με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Εάν είστε οργανωτικοί και διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες, σας χαρακτηρίζει η αποτελεσματικότητα, η ευγένεια και η προσαρμοστικότητα και έχετε οικειότητα με τα προγράμματα κατασκευής και διαχείρισης ιστοσελίδων, αυτή είναι η ευκαιρία σας να εργαστείτε σε ένα συνεχές εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας.

Καθήκοντα

  • Εποπτεία και διαχείριση e-shop (καταχώριση και ενημέρωση προϊόντων, έλεγχος αποθήκης)
  • Προσωποποιημένη επικοινωνία με τους πελάτες, διαχείριση και διεκπεραίωση των αιτημάτων τους (δημιουργία προσφορών, έλεγχος αποστολής-πληρωμής των παραγγελιών)
  • Χειρισμός εμπορικών ενοτήτων ERP
  • Επικοινωνία με προμηθευτές στην Ελλάδα και το εξωτερικό

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικών ( Επίπεδο C2)
  • Άριστη γνώση διαχείρισης και ενημέρωσης Social Media
  • Άριστη γνώση κατασκευής Banners
  • Γνώση προγραμμάτων Photo Editing
  • Πολύ καλή γνώση Magento
  • Κάτοχος Ι.Χ. αυτοκινήτου

Παροχές

  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης