Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/6/2020

Υπάλληλος τηλεφωνικών πωλήσεων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εργασία από το σπίτι
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Θέατρο Κούκλας Redicolo δημιουργεί παραστάσεις κουκλοθεάτρου με κούκλες σε ανθρώπινο ή μεγαλύτερο μέγεθος. Οι παραστάσεις απευθύνονται κυρίως σε μαθητές νηπιαγωγείου και δημοτικού και μεταφέρονται στο χώρο των σχολείων και σε θέατρα.

Περιγραφή θέσης
Η θέση αφορά την επικοινωνία με τα σχολεία με στόχο την προώθηση των παραστάσεων της ομάδας στο σχολικό κοινό. Με την μέθοδο των εξερχόμενων κλήσεων και την αποστολή σχετικού διαφημιστικού υλικού στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο των σχολείων, στόχος είναι η αύξηση των παραστάσεων της ομάδας στο χώρο των σχολείων και η αύξηση των μαθητών στις παραστάσεις της ομάδας στα θέατρα.

Είδος Εργασίας : Είναι εργασία από το σπίτι, μερικής απασχόλησης, πρωινά καθημερινές

Αρμοδιότητες

  • Επικοινωνία με τα σχολεία για την προώθηση των παραστάσεων
  • Ενημέρωση σχολείων σχετικά με τις διαθέσιμες παραστάσεις της ομάδας
  • Παροχή πληροφοριών σε ερωτήματα των δασκάλων
  • Καταχώρηση και ενημέρωση πληροφοριών στο σύστημα διαχείρισης των επαφών με τα σχολεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Οργανωτικότητα και ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Επαγγελματισμός και αξιοπιστία
  • Προϋπηρεσία στις τηλεφωνικές πωλήσεις επιθυμητή
  • Δυνατότητα Eργασίας από το σπίτι

Παροχές

  • Πρόσληψη από Σεπτέμβριο 2020
  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Δώρα και Επιδόματα
  • Σταθερό πρωινό ωράριο εργασίας
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Αμοιβή με ποσοστά επί των πωλήσεων
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Αξιοπιστία και συνέπεια στις πληρωμές