Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2020

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία εμπορίας υδραυλικών ειδών, με έδρα στην Αθήνα (Ακαδημία Πλάτωνος), ζητεί Υπάλληλο Γραφείου για το τμήμα λογιστηρίου.

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση της σωστής διαχείρισης όλων των παραστατικών που αφορούν τις διακινήσεις της αποθήκης.
  • Καταχώριση παραστατικών που αφορούν την παραλαβή και αποστολή των προϊόντων
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών
  • Έλεγχος, ενέργειες και παρακολούθηση επιστροφών
  • Εσωτερική επικοινωνία, συνεργασία και παροχή σχετικών πληροφοριών στα τμήματα της εταιρείας
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές για την τακτοποίηση των οικονομικών υποχρεώσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ανώτερης εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, MS Office
  • Επιθυμητή γνώση χειρισμού συστημάτων ERP
  • Αντίληψη, υπευθυνότητα προσοχή στη λεπτομέρεια και επαγγελματική συνέπεια
  • Ομαδικότητα, συνεργασία και ευελιξία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Πενθήμερη-8ωρη εργασία
  • Ασφάλιση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Μισθός αναλόγως προσόντων