Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/01/2021

Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H εταιρίας μας με ισχυρή παρουσία στον χώρο του Marketing, αναζητά υποψήφιο - υποψήφια από 20-28 ετών, για την στελέχωση του τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών.

Αρμοδιότητες - Καθήκοντα
  • Συμμετοχή και σχεδιασμό marketing campaign
  • Μεριμνά για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών & την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Καθοδήγηση, παρακολούθηση και εκπαίδευση της ομάδας με σκοπό την επίτευξη των ατομικών και ομαδικών στόχων
  • Συντονισμός εκπαιδεύσεων νέων συνεργατών (εφόσον το επιθυμεί)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Καινοτόμος με ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες και άριστη ικανότητα διαχείρισης χρόνου.
  • Ευχέρεια Λόγου

Παροχές

Σας προετοιμάζουμε πλήρως, με ένα ολοκληρωμένο ατομικό business coaching από κορυφαία στελέχη του χώρου, ώστε να ανταπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας.

Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών που περιλαμβάνει και bonus.

Ταξίδια εντός κι εκτός Ελλάδος (εφόσον το επιθυμεί)