Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/5/2022

Υπάλληλο καθαριότητας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΦΆΡΟΣ | ΣΙΦΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από συγκρότημα ενοικιαζόμενων κατοικιών ζητάμε υπάλληλο για την καθαριότητα των διαμερισμάτων και των κοινόχρηστων χώρων του ξενοδοχείου στον Φάρο, Σίφνου από 12 Μαϊου έως μέσα Οκτωβρίου

Καθήκοντα
1. Γενική εσωτερική καθαριότητα 8 διαμερισμάτων [καθημερινά]
2. Αποστείρωση διαμερισμάτων πριν από κάθε νέα άφιξη
3. Καθαριότητα βεραντών διαμερισμάτων [καθημερινά]
4. Καθαριότητα ρεσεψιόν [1 φορα την εβδομάδα]
5. Καθαριότητα οικίας [2 φορές την εβδομάδα]
6. Σκούπισμα εξωτερικών χώρων (είσοδοι – πλακόστρωτα) [3 φορές την εβδομάδα]
7. Πλύσιμο – άπλωμα – σιδέρωμα ρούχων [καθημερινά]

Παρακαλώ οι άμεσα διαθέσιμες κυρίες να στείλουν το βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία

Απαραίτητα Προσόντα

 Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
 Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο
 Ευχάριστη διάθεση
 Υπευθυνότητα και εντιμότητα
 Ευγένεια

Παροχές

Μισθός 900 ευρώ καθαρά και πολλά φιλοδωρήματα

6-8 ώρες εργασίας
 Ασφάλιση
 Προϊόντα για την διατροφή της
 Διατροφή