Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
20/03/2024

Βιομηχανικός Καθαριστής

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε. μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παραγωγής τροφίμων στην Ελλάδα, με έδρα τη Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης, αναζητά Βιομηχανικό Καθαριστή για την άμεση στελέχωση του τμήματος ποιοτικού ελέγχου.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καθαριότητα χώρων παραγωγής, εξοπλισμού και λοιπών εσωτερικών χώρων
  • Καθαριότητα με τη χρήση πλυστικών και πιεστικών μηχανημάτων
  • Υλοποίηση καθημερινών προγραμμάτων καθαριότητας εντός χρονοδιαγραμμάτων και βάσει διαδικασιών καθαριότητας
  • Διαθεσιμότητα εργασίας σε 3 βάρδιες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ
  • Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Ικανότητα εργασίας σε καταστάσεις πίεσης
  • Τήρηση αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Αυστηρή τήρηση κανόνων Υγιεινής & Ασφάλειας
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Συνέπεια στην υψηλή ποιότητα, η οποία ακολουθεί τα υψηλά εταιρικά standards

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση & ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ομαδική ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.