Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2019

ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗΣ Μ.Κ.Ο.

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Για 5 νέες θέσεις έως 25 Απριλίου η AtoZ, εταιρεία Marketing και Πωλήσεων,  λόγω ανάληψης διαφημιστικής εκστρατείας για λογαριασμό του WWF, ,  αναζητά  άτομα με ευχάριστη προσωπικότητα και περιβαλλοντική συνείδηση.

Απαραίτητα Προσόντα

Ιδανικος υποψηφιος

  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας.
  • Οργανωτικές ικανότητες και πνεύμα συνεργασίας.
  • Άμεσα διαθέσιμος/η.
  • Ικανότητα διοίκησης ομάδας

Αρμοδιότητες

  • Στοχευμένη αύξηση υποστηρικτών.
  • Άμεση επικοινωνία των δράσεων του WWF.
  • Οργάνωση και συντονισμό συνεργατών.
  • Συμμετoxή στη δημιουργία και υλοποίηση προωθητικών ενεργειών

Παροχές

Τι προσφέρουμε

  • Δυνατότητες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Καθημερινή εκπαίδευση και υποστήριξη.
  • Σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον.
  • Συνεργασία με μια απο τις μεγαλύτερες περιβαλλοντικές οργανώσεις.
  • Ταξίδια σε Ελλάδα και εξωτερικό

Αν έχεις Περιβαλλοντική συνείδηση και ψάχνεις έναν χώρο εργασίας που να συνδυάζει απολαβές, προσφορά στο περιβάλλον και επαγγελματική εξέλιξη, στείλε μας το βιογραφικό σου Άμεσα!

*Οι θέσεις ΔΕΝ αφορούν φυλλάδια, τηλεφωνικές πωλήσεις, telemarketing και εθελοντισμό!!