Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/11/2016

Τεχνικός Εγκαταστάσεων Συστημάτων Ασφαλείας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ανώνυμη εταιρεία στην Αθήνα, που δραστηριοποιείται στον χώρο των συστημάτων ασφαλείας, αναζητά Τεχνικό εγκαταστάσεων συστημάτων ασφαλείας.

Καθήκοντα – αρμοδιότητες
• Εγκατάσταση και παραμετροποίηση συστημάτων ασφαλείας (CCTV, Access control, Συναγερμοί)
• Υποστήριξη βλαβών εγκαταστάσεων
• Δυνατότητα εργασίας στο εξωτερικό για μεγάλα χρονικά διαστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

• Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών στην εγκατάσταση και παραμετροποίηση συστημάτων ασφαλείας
• Άριστη γνώση Η/Υ και δικτύων
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Άδεια οδήγησης
• Ικανότητα διαχείρισης συνεργείων
• Ικανότητα εργασίας σε ομάδα, προγραμματισμού εργασιών και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
• Επικοινωνιακός, οργανωτικός, ευχάριστος χαρακτήρας

Παροχές

• Σταθερές αποδοχές
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης