Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/6/2018

Business Advisor πωλήσεις Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση, δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη λειτουργικότητα και αυξάνουν την παραγωγικότητα τους.

Είμαστε η μεγαλύτερη ομάδα Β2Β πωλήσεων στον χώρο των τηλεπικοινωνιών.

Αρμοδιότητες
Ο/Η κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Business Advisors Supervisor και θα είναι υπεύθυνος/η για την παροχή ολοκληρωμένης εξυπηρέτησης στους εταιρικούς πελάτες που επισκέπτονται τα VF Shops. Ειδικότερα, θα φροντίζει για την ανάπτυξη, διατήρηση και υποστήριξη του εταιρικού πελατολογίου προωθώντας προϊόντα και υπηρεσίες που απευθύνονται σε εταιρικούς πελάτες. Παράλληλα, θα πραγματοποιεί συναντήσεις σε επιχειρήσεις οι οποίες βρίσκονται στην ευρύτερη περιοχή του καταστήματος στο οποίο έχει ενταχθεί με σκοπό την περαιτέρω ανάπτυξη των εταιρικών πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη μηνιαίων στόχων
  • Γνώση αγγλικών
  • Φιλοδοξία για εξέλιξη

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με πλήρη ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση στις εξελίξεις και τεχνικές πώλησης