Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/05/2022

Νέα Επιχείρηση - Νέες Θέσεις

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Νέα επιχείρηση στο κέντρο της Λάρισας αναζητά άτομα για να εντάξει στο δυναμικό της.

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες υποψηφίου:

• Θα αναλαμβάνει την καμπάνια μεγάλου πελάτη μας και θα κάνει γι' αυτόν το κομμάτι της έρευνας αγοράς, πωλήσεων, προώθησης και γενικότερα ότι έχει να κάνει με τον τομέα του Marketing.

• Θα οργανώνει τις εσωτερικές διαδικασίες της καμπάνιας

• Θα εκπαιδεύει και θα διοικεί μια ομάδα ανθρώπινου δυναμικού

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει στον υποψήφιο:

• Όλα τα κατάλληλα εφόδια εκπαίδευσης

• Αμοιβές άνω του βασικού

• Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών σε Ελλάδα και Εξωτερικό ( προαιρετικά )

• Ευχάριστο και νεανικό κλίμα

• Σύμβαση αορίστου χρόνου

• Προοπτικές εξέλιξης στο τομέα του Managment

Οι θέσεις δεν αφορούν διανομή φυλλαδίων ή τηλεφωνικές πωλήσεις.

Θα τηρηθεί αξιολόγηση όλων των βιογραφικών και θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία με τον κάθε υποψήφιο.