ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματειακή υποστήριξη (Βασικές γνώσεις Λογιστικής)

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΚΕΝΤΡΟ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα των τροφίμων, με συνεχώς ανοδική πορεία, αναζητά άτομο ως υπάλληλο γραφείου με βασικές γνώσεις λογιστικής.

Γενικές αρμοδιότητες

  • Οργάνωση γραφείου, αρχειοθέτηση εγγράφων , διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Επικοινωνία και δημιουργία προσφορών προς τους πελάτες
  • Τηλεφωνικές παραγγελίες /Τιμολόγηση
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και συνεργάτες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
  • Διαχείριση των social media της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ ή επαγγελματικής σχολής - επιθυμητή η τριτοβάθμια εκπαίδευση Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS-OFFICE, outlook κ.α.
  • Καλή γνώση ERP προγραμμάτων (κατά προτίμηση PYLON)
  • Επιπλέον γνώσεις marketing, social media και διαχείριση ιστοσελίδας θα εκτιμηθούν

Ατομικές Ικανότητες

  • Ευχέρεια λόγου
  • Οργανωτικότητα
  • Υπευθυνότητα

Παροχές

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση