Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/4/2021

Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματειακή υποστήριξη (Βασικές γνώσεις Λογιστικής)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα των τροφίμων, με συνεχώς ανοδική πορεία, αναζητά άτομο ως υπάλληλο γραφείου με βασικές γνώσεις λογιστικής.

Γενικές αρμοδιότητες

  • Οργάνωση γραφείου, αρχειοθέτηση εγγράφων , διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Επικοινωνία και δημιουργία προσφορών προς τους πελάτες
  • Τηλεφωνικές παραγγελίες /Τιμολόγηση
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και συνεργάτες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
  • Διαχείριση των social media της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ ή επαγγελματικής σχολής - επιθυμητή η τριτοβάθμια εκπαίδευση Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS-OFFICE, outlook κ.α.
  • Καλή γνώση ERP προγραμμάτων (κατά προτίμηση PYLON)
  • Επιπλέον γνώσεις marketing, social media και διαχείριση ιστοσελίδας θα εκτιμηθούν

Ατομικές Ικανότητες

  • Ευχέρεια λόγου
  • Οργανωτικότητα
  • Υπευθυνότητα

Παροχές

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση