Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/02/2019

Πωλητές/-τριες Καταστήματος Τηλεπικοινωνιών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΝΑΥΠΛΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Διαθέτεις εμπειρία στην πώληση εντός καταστήματος;
Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στην βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Τώρα έχεις τη δυνατότητα να απασχοληθείς για λογαριασμό franchise καταστήματος τηλεπικοινωνιών!

Ο πελάτης
Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό Franchise καταστήματος Τηλεπικοινωνιών, αναζητά Πωλητές/-τριες για το κατάστημα της εταιρείας στο Ναύπλιο.

Ωράριο απασχόλησης: Αφορά πενθήμερη εργασία πλήρους απασχόλησης, σε βάρδιες, σε ωράριο καταστημάτων (Δευτέρα – Σάββατο με ένα ρεπό)

Καθήκοντα Ρόλου
Οι κάτοχοι του ρόλου θα είναι υπεύθυνοι για:

  • Την εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος
  • Την πώληση υπηρεσιών κινητής / σταθερής τηλεφωνίας, συσκευών και αξεσουάρ
  • Τη διερεύνηση αναγκών και να προτείνουν την καλύτερη δυνατή λύση σε υπάρχοντες και εν δυνάμει πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους είτε σε θέση τηλεφωνικών πωλήσεων, είτε εντός καταστήματος Τεχνολογίας ή Τηλεπικοινωνιών
  • Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Διάθεση για εργασία και επαγγελματική ανέλιξη
  • Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων – βάρδιες
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Επιτεύξιμα μηνιαία μπόνους βασισμένα σε ατομική στοχοθεσία
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Δυνατότητες ανέλιξης σε ένα σταθερό και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον