Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/3/2017

Πωλητής - Πωλήτρια Καταστήματος Χαλιών, Κουρτινών & Υφασμάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κατάστημα μας στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης αναζητά πεπειραμένο-η  Πωλητή - Πωλήτρια σε χαλιά, κουρτίνες, υφάσματα.

Αρμοδιότητες
Καθοδήγηση και εξυπηρέτηση πελατών, στήσιμο καταστήματος, παροχή διακοσμητικών προτάσεων, διαχείριση ταμείου.

Λόγω της ιδιαιτερότητας του αντικειμένου, παρακαλούνται μόνο οι ενδιαφερόμενοι που διαθέτουν σχετική εργασιακή εμπειρία (χαλιά, κουρτίνες, έπιπλο), να αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Απαραίτητα Προσόντα

- Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (χαλιά, κουρτινές, κατάστημα επίπλων, διακόσμησης εσωτερικών χώρων).
- Γνώση MS Office (Word, excel) και προαιρετικά EPR
- Άνετη χρήση αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο
- Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, αντίληψης, πώλησης
- Οργανωτικός, προσαρμοστικός
- Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Επιθυμητά προσόντα
- Κάτοχος άδειας οδήγησης
- Γνώσεις διακοσμητικής
- Επιπλέον ξένες γλώσσες

Παροχές

- Πλήρης απασχόληση
- Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
- Δυνατότητα εξέλιξης