Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/5/2021

Υπεύθυνος Καταστήματος - Εξυπηρέτησης Πελατών (Πωλήσεις &Παραδόσεις)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΔΑΦΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία με κατάστημα στην Δάφνη Αττικής ασχολείται στον κλάδο της εμπορίας Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων προσφέροντας τις υπηρεσίες της από το 1990. Με ανταπόκριση σε όλη την Ελλάδα η εταιρεία πρεσβεύει το γρήγορο service, την άμεση παράδοση και την διαθεσιμότητα προϊόντων. Στα πλαίσια της ανάπτυξής της ζητά Υπεύθυνο Καταστήματος - Εξυπηρέτησης Πελατών.

Το ωράριο διαμορφώνεται ως εξής: Δευτέρα - Παρασκευή: 09:00 - 17:00 Σάββατο: 10:00 - 14:30

Πιο αναλυτικά ο ενδιαφερόμενος θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος Πωλήσεων και Τηλεφωνικών Παραγγελιών
  • Υπεύθυνος Παραδόσεων και Παραλαβών
  • Υπεύθυνος Καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου / ΑΤΕΙ
  • Επικοινωνιακός
  • Γνώση Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων
  • Γνώση πωλήσεων
  • Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Δίπλωμα Οδήγησης Αυτοκινήτου και Μηχανής (μικρού κυβισμού)
  • Εκπληρωμένη Στρατιωτική Θητεία

Παροχές

  • Χρήση εταιρικού Αυτοκινήτου για τις παραδόσεις
  • Χρήση εταιρικής Μηχανής για τις παραδόσεις