Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/09/2019

Πωλητής Β2Β (Εμπόριο καπνικών προϊόντων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία χονδρικής καπνικών προϊόντων επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή Β2Β για ανάπτυξη πωλήσεων στην Αθήνα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
  • Επιθετική και συστηματική ανάπτυξη νέων εταιρικών συνεργασιών
  • Διατήρηση και δραστική ανάπτυξη υφιστάμενων εταιρικών συνεργασιών
  • Παρακολούθηση & έλεγχος του κύκλου πώλησης και επίτευξης στόχου πωλήσεων
  • Κορυφαία εξυπηρέτηση πελατών και τήρηση εμπορικής πολιτικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιχειρηματικό πνεύμα και στόχο προσήλωση στη πώληση και το αποτέλεσμα
  • Ισχυρές διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα ανάπτυξης μακροχρόνιων σχέσεων εμπιστοσύνης με πελάτες
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης και δυνατότητα ταξιδιών
  • Εμπειρία σε ανάπτυξη πελατολογίου Β2Β
  • Επιθυμητή γνώση της αγοράς ηλεκτρονικού τσιγάρου
  • Εργατικότητα και ισχυρή αποτελεσματικότητα

Παροχές

  • Καθοδήγηση, υποστήριξη και επαγγελματική ανάπτυξη
  • Εταιρικό κινητό και έξοδα κίνησης
  • Μισθός και ισχυρό σύστημα bonus επίτευξης στόχου πωλήσεων