Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/8/2022

Χειριστής Ανυψωτικού Μηχανήματος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΠΆΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Olympic Catering, ενδιαφέρεται να προσλάβει Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος, για το Αεροπορικό Τμήμα, με έδρα στο Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος, στα Σπάτα.

Κύρια καθήκοντα :

  • Λειτουργία εφοδίων εξυπηρέτησης αεροσκαφών και τοποθέτηση εξοπλισμού στο εξυπηρετούμενο αεροσκάφος.
  • Μεταφορά εμπορευμάτων σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εκάστοτε αεροπορικής εταιρείας εντός προκαθορισμένου χρόνου.

Απαραίτητα Προσόντα

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν:
  • Άδεια χειριστή ανυψωτικών μηχανημάτων (2ης, 4ης & 6ης)
  • Δίπλωμα οδήγησης, κατά προτίμηση Β' κατηγορίας
  • Απαραίτητη εμπειρία σε ανάλογη θέση στον τομέα της τροφοδοσίας αεροσκαφών
  • Ομαδικό πνεύμα, ευελιξία, ικανότητα εργασίας υπό πίεση χρόνου
  • Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενα ρεπό και βάρδιες

Παροχές

Η εταιρία παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρη ασφάλιση και ρεπό σύμφωνα με την εργατική νομοθεσία
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Κάρτα απεριορίστων διαδρομών για τα ΜΜΜ ή e-pass Αττικής οδού με πλήρεις διελεύσεις (το οποίο καλύπτει την μετάβαση στο Αεροδρόμιο)