ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Ιατρικός Επισκέπτης

Κατηγορία: Υγεία
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Έχεις προϋπηρεσία ως Ιατρικός Επισκέπτης και θέλεις να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου;

Θα ήθελες να εργαστείς στο δυναμικό περιβάλλον μιας πολυεθνικής φαρμακευτικής εταιρείας και να ξεχωρίσεις στον κλάδο σου;

Είσαι εξωστρεφής, επικοινωνιακός και έχεις πάθος για τις πωλήσεις και τον κλάδο της ιατρικής επίσκεψης;

Εάν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή είναι η εργασία που έψαχνες. Περιμένουμε την αίτησή σου, τώρα!

Ως Ιατρικός Επισκέπτης θα έχεις τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • Καθημερινές επισκέψεις σε νοσοκοκομειακούς Καρδιολόγους, Αναισθησιολόγους, Νευρολόγους, Χειρουργούς, Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
  • Επισκέψεις σε ιδιώτες ιατρούς των ανωτέρω ειδικοτήτων
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Επίτευξη νοσοκομειακών πωλήσεων
  • Εφαρμογή της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας ώστε να συμβάλλεις στην εταιρική ανάπτυξη
  • Παρουσίαση των εταιρικών αξιών και της εταιρικής εικόνας στο πελατολόγιο

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Ιατρικού Επισκέπτη θα πρέπει να έχει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία 2-5 ετών σε αντίστοιχη θέση σε Φαρμακευτική εταιρεία. Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η προϋπηρεσία σε νοσοκομειακές πωλήσεις.
  • Επικοινωνιακό, δυαναμικό και ευχάριστο χαρακτήρα
  • Ικανότητα δημιουργίας μακροχρόνιων και σταθερών σχέσεων με τους πελάτες
  • Καλή γνώση και κατανόηση της επιστημονικής ορολογίας
  • Άριστο επίπεδο αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση των εργαλείων του MS Office

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον κατάλληλο Ιατρικό Επισκέπτη τις εξής παροχές:
  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Ετήσιο Bonus
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Εταιρικό κινητό και Η/Υ
  • Επιπρόσθετες παροχές
Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση του Ιατρικού Επισκέπτη σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλέσεις στο 2310414731 και να ζητήσεις τη Χριστίνα Στερκέση.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.