Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/01/2020

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εμπορική εταιρία SP FURNITURE MATERIALS με αντικείμενο τη χονδρική πώληση ειδών ταπετσαρίας επίπλου και υλικών στρωματοποίας αναζητά : ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟ.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, φορτοεκφόρτωση και έλεγχος εμπορευμάτων
  • Ενδοδιακινήσεις εμπορευμάτων και ανεφοδιασμός καταστήματος
  • Συλλογή, συσκευασία παραγγελιών και διανομή εντός Αττικής
  • Παρακολούθηση των διαδικασιών για τη διαχείριση των αποθεμάτων και την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης
  • Εξοικείωση με τα απαραίτητα παραστατικά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητές γνώσεις προγραμμάτων logistics
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση μηχανογραφημένης αποθήκης
  • Απαραίτητο δίπλωμα για Ι.Χ.
  • Ευχέρεια στη χρήση Η / Υ (MS Office, Windows)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επιθυμητό δίπλωμα Γ’επαγγελματικό
  • Επιθυμητό Δίπλωμα Χειρισμού Clark

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση