Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/4/2021

Στέλεχος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

COSMODATA
Η Ιστορία μας…
“Από Εσάς Αγόρασα τον 1ο μου Υπολογιστή"
Διατηρώντας πορεία ανάπτυξης, εξέλιξης και αφομοίωσης των ολοένα αυξανόμενων και διαφοροποιούμενων αναγκών του καταναλωτικού κοινού στον χώρο της Τεχνολογίας η Cosmodata προσκαλεί καλεί κάθε νέο και νέα που έχουν πάθος για εξέλιξη να ενταχθεί στην ομάδα του ανθρώπινου δυναμικού της ως:

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Αρμοδιότητες:

  • Εγγραφές εισαγωγών- εξαγωγών , αποθήκης, συμφωνιών πελατών- προμηθευτών
  • Παρακολούθηση εργασιών λογιστηρίου
  • Διαχείριση των εργατικών θεμάτων και της μισθοδοσίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο λογιστικής ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Άδεια λογιστή Α τάξης
  • Άριστη γνώση MS Office και συστημάτων ERP, κατά προτίμηση προγραμμάτων Atec
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε οργανωμένο λογιστήριο
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

    Παροχές

    • Σταθερός Μισθός με συνέπεια στην Μισθοδοσία
    • Άμεση πρόσληψη με σύμβαση Αορίστου Χρόνου
    • Ευκαιρίες Εξέλιξης τόσο στον Επαγγελματικό όσο και στον Μισθολογικό τομέα
    • Σταθερό, Ασφαλές και Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας