Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/4/2021

Receptionist - Personal Assistant - Γραμματειακή υποστήριξη

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη PARADISE BEACH, MYKONOS | ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

To Votsalaki Boutique Resort στη Μύκονο αναζητά Receptionist-Personal Assistant-Γραμματειακή υποστήριξη για τη καλοκαιρινή σεζόν 2021.

Για τους κατοίκους Αττικής υπάρχει δυνατότητα εκπαίδευσης και part time εργασίας στην Αθήνα (στην Παλλήνη) πριν την έναρξη της σεζόν.

Αρμοδιότητες:

  • Front desk/reception
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Κρατήσεις
  • Personal assistant

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε τουριστικά επαγγέλματα
  • Επιθυμητή η γνώση άλλων ξένων γλωσσών
  • Δυνατότητα εκπαίδευσης

Παροχές

  • Διαμονή (Μύκονος)
  • Πλήρης ασφάλιση (πλήρης εποχιακή εργασία)
  • 1 κρύο γεύμα (από το σνακ-μπαρ)