Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/08/2018

Σύμβουλοι Τεχνικής Υποστήριξης (6ωρη Απασχόληση)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Διαθέτεις τεχνικές γνώσεις έχοντας εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών;
Τώρα σου δίνεται η δυνατότητα να εργαστείς σε κορυφαία ελληνική εταιρεία τηλεπικοινωνιών!

Περιγραφή Θέσης
Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την 1st level τεχνική επίλυση προβλημάτων που θα προκύψουν, μέσω εισερχομένων κλήσεων.
Η εργασία είναι πενθήμερη, Δευτέρα έως Κυριακή, σε καθεστός 6ωρων βαρδιών. O τόπος εργασίας είναι στα Νότια προάστια της Αττικής, εύκολα προσβάσιμος με τα ΜΜΜ.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ/ ΙΕΚ, επιθυμητά σε Δίκτυα και Τηλεπικοινωνίες
• Εργασιακή εμπειρία, σε θέσεις τηλεφωνικής τεχνικής υποστήριξης ή εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Απαραίτητη εξοικείωση με ίντερνετ, δίκτυα, εξοπλισμούς και νέες τεχνολογίες
• Άριστη χρήση Η/Υ
• Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
• Επικοινωνιακές δεξιότητες και ευγένεια
• Άριστη χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός
• Συμμετοχή στο πρόγραμμα προμηθειών του ομίλου
• Προοπτικές εξέλιξης
• Ευχάριστος και σύγχρονος χώρος εργασίας