Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/07/2021

ERP Administrator

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΟΜΟΤΗΝΗ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Είμαστε μια περήφανη ελληνική Ζυθοποιία, με όραμα να προσφέρουμε με πάθος και μεράκι την καλύτερη ελληνική μπύρα σε όλο τον κόσμο. Αυτή την περίοδο αναζητάμε το νέο μέλος στην ομάδα μας, στην έδρα μας, στη Βιομηχανική Περιοχή της Κομοτηνής.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση προγράμματος ERP
  • Διαμόρφωση πλάνου λειτουργιών ERP
  • Συνεργασία με λοιπά διοικητικά τμήματα της εταιρείας για την βέλτιστη εξαγωγή αποτελεσμάτων
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων με υπευθυνότητα και συνέπεια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση SQL
  • Άριστη γνώση Excel
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ στην Πληροφορική
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ακεραιότητα και εμπιστευτικότητα
  • Επιθυμητή η γνώση αρχών γενικής λογιστικής
  • Εμπειρία σε Entersoft Business Suite θα θεωρηθεί προσόν

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και δυνατότητα εξέλιξης σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.