Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/6/2023

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΑΣΤΡΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Agrotech S.A. – John Deere Greece κορυφαία εταιρεία εμπορίας γεωργικών μηχανημάτων στην Ελλάδα και την Κύπρο, σας παρέχει την ευκαιρία να χτίσετε την καριέρα που ονειρεύεστε. Οι άνθρωποι είναι ο λόγος της πολυετούς επιτυχίας μας.

Έτσι στο πλαίσιο της ενίσχυσης του δυναμικού της εταιρείας στο τμήμα του συνεργείου στο κατάστημα της Χαλάστρας ενδιαφερόμαστε για την εύρεση ικανού στελέχους για την κάλυψη της θέσης του Υπάλληλου Αποθήκης.

Ο κάτοχος της θέσης θα έχει την ευκαιρία να γνωρίσει την δομή και τη φιλοσοφία της εταιρείας.

Ενδεικτικά κάποιες από τις αρμοδιότητες-ευθύνες εργασίας είναι οι εξής:

  • Παραλαβή / Έλεγχος / Τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση - αποστολή & διανομή παραγγελιών
  • Διενέργεια ποιοτικών & ποσοτικών ελέγχων των εμπορευμάτων
  • Τακτικός έλεγχος αποθεμάτων & απογραφή

Απαραίτητα Προσόντα

Το ιδανικό προφίλ του υποψήφιου:

  • Κάτοχος Διπλώματος Οδήγησης Β' Κατηγορίας
  • Δυνατότητα χρήσης παλετοφόρων
  • Επιθυμητή η γνώση χρήσης ERP
  • Επιθυμητή η κατοχή διπλώματος χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος κλαρκ
  • Επιθυμητή εμπειρία σε οργανωμένη αποθήκη
  • Θα εκτιμηθεί η οργανωτικότητα, η συνέπεια και το ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες σταθερής εργασίας σε σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα υπάρξει επικοινωνία μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα εναλλακτικά στο hr@agrotechniki.gr με τίτλο "Υπάλληλος Αποθήκης"

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.