Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/09/2020

Υπάλληλοι Παραλαβής - Pickers (Μαγούλα Αττικής)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ο Πελάτης

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, πολύ γνωστής αλυσίδας Ηλεκτρικών Ειδών, δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν την θέση των Υπαλλήλων Παραλαβής-Pickers για το κατάστημα της εταιρείας που βρίσκεται στην περιοχή της Μαγούλας. Αφορά εργασία σε 8ωρη απασχόληση Δευτέρα - Παρασκευή σε καθεστώς βαρδιών.

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

  •  Aπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Εξαιρετική ικανότητα οργάνωσης και σχεδιασμού
  • Απόφοιτοι Λυκείου ή Μέσης Εκπαίδευσης

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών

  • Σταθερός μικτός μηνιαίος μισθός με την εγγύηση την ManpowerGroup Greece.
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα οργανωμένο πολυεθνικό περιβάλλον