Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/02/2021

Πωλητές/Πωλήτριες - Τμήμα Marketing/Διαφήμισης

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Δεν έχεις προϋπηρεσία; Είσαι επικοινωνιακός και αναζητάς συνεχώς νέες προκλήσεις;

Η εταιρεία μας, αναζητά νέους/νέες από 20 έως 30 ετών, που θα τους δώσει την ευκαιρία να εξελιχθούν, να εκπαιδευτούν και να γίνουν μέλος μιας ταχύτατα αναπτυσσόμενης εταιρείας στον κλάδο των B2B πωλήσεων, με εδραιωμένη παρουσία και πιστοποιημένα αποτελέσματα!

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Σωστή εξυπηρέτηση πελατών
  • Διερεύνηση αναγκών δυνητικών καταναλωτών

Απαραίτητα Προσόντα

Τι περιμένουμε:

  • Υποψηφίους ηλικίας 20 έως 30.
  • Απόφοιτους λυκείου
  • Επαγγελματισμό και ευγένεια
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Επιθυμία για επαγγελματική εξέλιξη

Παροχές

Τι παρέχουμε:

  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ολοκληρωμένο πρόγραμμα πιστοποιήσεων στα τμήματα Sales/HR/Management
  • Υψηλό πακέτο αποδοχών
  • Νεανικό περιβάλλον που ενισχύει τη παραγωγικότητα
  • Εξατομικευμένη εκπαίδευση από τη πρώτη μέρα

Το τμήμα HR θα αξιολογήσει όλα τα βιογραφικά και θα επικοινωνήσει μόνο με όσους πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις εντός δύο εβδομάδων.